Požičovňa náradia

Nemáte po ruke to správne náradie? Požičajte si ho teraz.

Zavlažovanie záhrad

Pár tipov pre udržanie krásnej záhrady aj počas horúcich letných dní

Ako na klimatizáciu

Naozaj je klimatizácia nadštandard?
Luxus alebo nutnosť?

Kúpeľňové Štúdio

Vizualizácie, návrhy a interiér design pre vašu modernú kúpeľňu

voda

VODA

Predaj vodoinštalačného materiálu pre domácich kutilov a profesionálov: vodovodných batérií, náhradných dielov, sifónov, splachovačov, ventilov, odpadových rúr a kolien, náradia pre vodoinštalatérov a mnoho ďalšieho.

plyn

PLYN

Predaj plynoinštalačného materiálu, kotlov, náhradných dielov, rozvodov z medi a plastohliníku, rúry, izolácie, príslušenstvo, PVC a PPR. Montáž ústredného kúrenia, kotolní, regionálny servis.

kúrenie

Kúrenie

Návrh a realizácia kotolní a ústredného kúrenia, široký sortiment kurenárskeho materiálu, bezpečnostné armatúry, expanzomaty, výroba TÚV, solárne panely, čerpadlové zostavy, ventily.

stavebná činnosť

Stavebná činnosť

     Spoločnosť Miškech, s.r.o. začala svoju podnikateľskú činnosť práve realizáciou stavieb. V tejto oblasti pôsobí už viac ako dve desaťročia. Za tento čas zrealizovala mnoho stavebných projektov k úplnej spokojnosti svojich zákazníkov.
     V spolupráci so svojimi strategickými partnermi ponúka komplexné riešenia výstavby a rekonštrukcie technologických celkov, výrobných hál, inžinierskych sietí, rodinných domov ako aj bytových jednotiek.

Ďakujeme veľmi pekne majiteľovi p. Miškechovi a jeho synom za ich ochotu otvoriť nám predajňu aj počas Veľkonočných sviatkov (v piatok, sobotu aj nedeľu), keď sme potrebovali materiál na opravu pokazeného vodného čerpadla. Vďaka nim sme nezostali celé sviatky bez vody, dnes sme čerpadlo spojazdnili. Ešte raz obrovské ĎAKUJEME!

Zuzana Kubíkovázákazníčka

Skrášlite svoj domov

Určite sa stavte v príjemnom prostredí nášho kúpeľňového štúdia. Ak budete mať so sebou rozmery miestnosti, rozmery a osadenie stavebných otvorov (okná, dvere), výklenkov, šikmín, kanalizačných prípojok a ostatných vecí (odvetranie kanalizácie, revízne dvierka, šachta stupačky), pomocou počítačového 3D návrhu vizualizácie získate takmer skutočný pohľad do svojej novej kúpeľne!

Vaše kúpeľňové štúdio Miškech Považská Bystrica.

0 vky
spokojných klientov
0
FB fanúšikov
0 rokov
skúseností