Honda elektrocentrály

Sme autorizovaný predajca motorových strojov Honda. U nás nájdete kompletnú ponuku produktov HONDA od kosačiek po elektrocentrály.

Dôvera

Keď hovoríme o spoľahlivosti priemyselných strojov, existuje nejaké silnejšie slovo? Naše stroje navrhujeme a vyrábame tak, aby ste sa na ne mohli spoľahnúť za každých podmienok. To je dôvod, prečo sa od kempov cez staveniská, súkromné oslavy až po festivaly motorové stroje značky Honda tešia dôvere miliónov spokojných zákazníkov po celom svete.

Ako si
zvoliť
správny
generátor

Pre určenie, ktorý z generátorov Honda je najvhodnejší pre vaše použitie, si najskôr zistite presné špecifikácie spotrebiča. My ako autorizovaný predajca motorových strojov Honda vám ochotne poradíme pri voľbe správneho modelu pre vaše potreby.

Kvalita výstupného napätia

Kvalitný elektrický výstup generátora charakterizuje vysoká miera stability napätia a frekvencie. Tvar výstupného signálu by sa mal čo najviac približovať k sínusovému priebehu. Pre jeho dosiahnutie je potrebná regulácia napätia generátora a výkonu motora. Na túto reguláciu existuje niekoľko rôznych dostupných technológii, pričom každá má iné výhody. Pred kúpou generátora si prosím u nás ako autorizovaného predajcu motorových strojov Honda overte, či je daný model vhodný pre vaše aplikácie.

+421 910 888 838 | Jozef Valachovič

Honda je najväčší výrobca motorov s vnútorným spaľovaním na svete, pričom vyrába viac ako 14 miliónov motorov s vnútorným spaľovaním každý rok. Okrem produkcie automobilov a motocyklov, Honda vyrába aj záhradné príslušenstvo, lodné motory, vodné skútre a generátory.